![Δήμος Χαλκιδέων: Ο Γιώργος Μπαντούνας νέος πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Δήμος Χαλκιδέων: Ο Γιώργος Μπαντούνας νέος πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου](https://1.bp.blogspot.com/-YxxgaxIpkSM/WLwkFYI8g4I/AAAAAAAByZ0/Xe8V6r7l7_Aytvu65PB4bYUpy92ObsP0gCLcB/s640-rw/%25CE%2593%25CE%2599%25CE%25A9%25CE%25A1%25CE%2593%25CE%259F%25CE%25A3%2B%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259D%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
Με 41 ψήφους εξελέγη ο Γιώργος Μπαντούνας νέος πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Χαλκιδέων...
Κατά την συνεδρίαση που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή (05-03-2017) έγιναν οι δημαιρεσίες για την εκλογή του νέου προεδρείου του δημοτικού συμβουλίου το οποίο έχει ως εξής:
Πρόεδρος: Γιώργος Μπαντούνας
Αντιπρόεδρος: Ιωάννα Δαριβέρη
Γραμματέας: Παναγιώτης Γεωργαράς
Κατά την συνεδρίαση που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή (05-03-2017) έγιναν οι δημαιρεσίες για την εκλογή του νέου προεδρείου του δημοτικού συμβουλίου το οποίο έχει ως εξής:
Πρόεδρος: Γιώργος Μπαντούνας
Αντιπρόεδρος: Ιωάννα Δαριβέρη
Γραμματέας: Παναγιώτης Γεωργαράς