![](https://1.bp.blogspot.com/-xVWerIkkVE8/WWNuAiVrrPI/AAAAAAAB57s/c_Q3d41O-mUWupV_-M6gV2b6Gkof0V5CgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2595%25CE%2592%25CE%2591%25CE%2594%25CE%2595%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A3-1.jpg)
Μπορεί βαθμολογικά να υποβιβάστηκε αρχικά, αλλά ο Λεβαδειακός θα συνεχίσει να αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Super League και την προσεχή σεζόν...
Το Διαιτητικό Δικαστήριο απέρριψε με ψήφους 5-0 την προσφυγή που είχε καταθέσει ο Ηρακλής, για να ανατραπεί την απόφαση της Super League να τον τοποθετήσει στην προτελευταίο θέση της βαθμολογίας και έτσι οι Βοιωτοί ήταν αυτοί που επωφελήθηκαν.
Ο «γηραιός» δεν ήταν ο μόνος που είχε καταθέσει προσφυγή.
Ο «γηραιός» δεν ήταν ο μόνος που είχε καταθέσει προσφυγή.
Αντίστοιχη κίνηση έκανε και ο Άρης, που προσπάθησε να διεκδικήσει με αυτόν τον τρόπο την άνοδό του από τη Football League, αλλά με ψήφους 4-1 απορρίφθηκε και αυτή.