![](https://1.bp.blogspot.com/-22Or8SRsS40/WrKt0pJBUpI/AAAAAAACI9U/HrEBWXtwJrM7pKgWFln3StAUhrru9iV4wCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259C%25CE%259F%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A3%25CE%2599%25CE%259A%25CE%259B%25CE%2595%25CE%25A4%25CE%2599%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2597%25CE%25A3-1.jpg)
Τροχαίο ατύχημα με 35χρονο αστυνομικό που υπηρετεί στο Α.Τ. Χαλκίδας σημειώθηκε στις 20:20 το βράδυ της Τρίτης (20-03-2018) επί της οδού Αρεθούσης...
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, η μηχανή του 35χρονου -που ήταν εκτός υπηρεσίας-, συγκρούστηκε πλαγιομετωπικά με επιβατηγό όχημα ταξί που οδηγούσε 50χρονος Χαλκιδέος.
Τα αίτια της σύγκρουσης διερευνώνται από το Τμήμα Τροχαίας Χαλκίδας, ενώ ο 35χρονος αστυνομικός μεταφέρθηκε ελαφρά τραυματισμένος στο Νοσοκομείο Χαλκίδας.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, η μηχανή του 35χρονου -που ήταν εκτός υπηρεσίας-, συγκρούστηκε πλαγιομετωπικά με επιβατηγό όχημα ταξί που οδηγούσε 50χρονος Χαλκιδέος.
Τα αίτια της σύγκρουσης διερευνώνται από το Τμήμα Τροχαίας Χαλκίδας, ενώ ο 35χρονος αστυνομικός μεταφέρθηκε ελαφρά τραυματισμένος στο Νοσοκομείο Χαλκίδας.