![](https://2.bp.blogspot.com/-C-5s1zxzxDM/Ww-giNesA4I/AAAAAAACNVc/yAbshhALF0oTkzhN_ihFojJxr-x8W1iewCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259A%25CE%25A9%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2591%25CE%25A3%2B%25CE%259B%25CE%2591%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A5.jpg)
Πρόκειται για τον Αστυνομικό Διευθυντή Κώστα Λάμπρου, ο οποίος έχει αναλάβει καθήκοντα πρώτου βοηθού του Ταξίαρχου και επικεφαλή της Αστυνομικής Διεύθυνσης Εύβοιας, Γεώργιου Νικολιδάκη...
Με αφορμή μία ανάρτηση του Αλέξανδρου Θεοδώρου στο facebook, που ανέφερε ότι η Κύμη θα συνεχίσει και τη νέα χρονιά με τον προπονητή Γιάννη Καστρίτη, ο Κώστας Λάμπρου. -γνωστός για την αγάπη του στον αθλητισμό-, σχολίασε:
«Συγχαρητηρια για την νεα συνεργασια !!..κατι που μας δινει μεγαλη χαρα προεδρε !!!!»
![](https://2.bp.blogspot.com/-3of0x1pQ9co/Ww-gtK8xvKI/AAAAAAACNVs/aBeyFOi44Vs9mEbdej4WqoIRy6EzJ1HeACEwYBhgL/s640-rw/%25CE%2598%25CE%2595%25CE%259F%25CE%2594%25CE%25A9%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A5-1.png)