![](https://3.bp.blogspot.com/-PGLcwOM1snM/Wvk8L-lFDKI/AAAAAAACMUE/j69NKX3faCAMVcG5Px68FvZd_h6jLDSagCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%2595%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A3%2B%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%2594%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
Όπως και το 2016, έτσι και φέτος, ο Πέτρος Ποδάρας νίκησε στο νήμα τον Απόστολο Βαρδακώστα...
Ο Πέτρος Ποδάρας εκλέχθηκε ξανά πρόεδρος της ΝΟΔΕ Εύβοιας της Νέας Δημοκρατίας, λαμβάνοντας 1089 ψήφους έναντι των 1031 που έλαβε ο Απόστολος Βαρδακώστας.
Τρίτος ήρθε ο Γιάννης Φρουδαράκης με 204 ψήφους.
Ο Πέτρος Ποδάρας εκλέχθηκε ξανά πρόεδρος της ΝΟΔΕ Εύβοιας της Νέας Δημοκρατίας, λαμβάνοντας 1089 ψήφους έναντι των 1031 που έλαβε ο Απόστολος Βαρδακώστας.
Τρίτος ήρθε ο Γιάννης Φρουδαράκης με 204 ψήφους.