![](https://4.bp.blogspot.com/-5yyEWQbwpcE/W2RCQiG7HkI/AAAAAAACRLk/wYHb1m2a6v8wrx1DiL54mnxRjQG5bjMIQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2593%25CE%2591%2B-%2B%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259B%25CE%25A9%25CE%259C%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%2591.jpg)
Εν όψει και των αυτοδιοικητικών εκλογών του 2019, οι διοικούντες της Περιφερειακής Ενότητας Εύβοιας συνεχίζουν την προεκλογική τους εκστρατεία, πραγματοποιώντας έργα - «μπαλώματα» της τελευταίας στιγμής στο άθλιο οδικό δίκτυο της Βόρειας Εύβοιας...
Ο Αντιπεριφερειάρχης Φάνης Σπανός, -που το μέλλον του είναι αβέβαιο-, ανήρτησε φωτογραφίες με περιφερειακούς συμβούλους που μαζεύτηκαν στο σημείο.
«Παραδίδουμε άλλα 4 χιλιόμετρα νέας λωρίδας στην Εθνική Οδό Χαλκίδας - Αιδηψού, στη θέση Άγιος. Ο "μαύρος χρυσός" μας φέρνει πιο κοντά», έγραψε ο Φάνης Σπανός.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Φάνης Σπανός, -που το μέλλον του είναι αβέβαιο-, ανήρτησε φωτογραφίες με περιφερειακούς συμβούλους που μαζεύτηκαν στο σημείο.
«Παραδίδουμε άλλα 4 χιλιόμετρα νέας λωρίδας στην Εθνική Οδό Χαλκίδας - Αιδηψού, στη θέση Άγιος. Ο "μαύρος χρυσός" μας φέρνει πιο κοντά», έγραψε ο Φάνης Σπανός.
![](https://4.bp.blogspot.com/-5yyEWQbwpcE/W2RCQiG7HkI/AAAAAAACRLk/wYHb1m2a6v8wrx1DiL54mnxRjQG5bjMIQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2593%25CE%2591%2B-%2B%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259B%25CE%25A9%25CE%259C%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%2591.jpg)