![](https://3.bp.blogspot.com/-6PT6ItbhYTY/W5aANtJnfoI/AAAAAAACTQg/sZFOFBIwD8ouTUR0MX5L6X-WdSsCkYoDACLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%2593%25CE%25A9%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3-10.jpg)
Ορκωμοσία συμβούλου της Δημοτικής Κοινότητας Νέας Αρτάκης...
Από τον Δήμαρχο Χαλκιδέων Χρήστο Παγώνη πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 10 Σεπτεμβρίου, η ορκωμοσία της τοπικού συμβούλου Γεωργίας Δεμίρη, η οποία ως επιλαχούσα του συνδυασμού «Ρεύμα Ανατροπής» κατέλαβε τη θέση του πρόσφατα αποβιώσαντος Παναγιώτη Γετίμη.
Από τον Δήμαρχο Χαλκιδέων Χρήστο Παγώνη πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 10 Σεπτεμβρίου, η ορκωμοσία της τοπικού συμβούλου Γεωργίας Δεμίρη, η οποία ως επιλαχούσα του συνδυασμού «Ρεύμα Ανατροπής» κατέλαβε τη θέση του πρόσφατα αποβιώσαντος Παναγιώτη Γετίμη.
![](https://3.bp.blogspot.com/-6PT6ItbhYTY/W5aANtJnfoI/AAAAAAACTQg/sZFOFBIwD8ouTUR0MX5L6X-WdSsCkYoDACLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%2593%25CE%25A9%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3-10.jpg)