![](https://4.bp.blogspot.com/-iphgE56e5wU/W-KzsqpLovI/AAAAAAACWik/Alc0Uu2aIMwxDD31b6IvQizqNPzj2dh_wCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A3%25CE%2595%25CE%259C%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259F-1.jpg)
Στη συνεδριακή αίθουσα στο παλαιό Δημαρχείο (Αβάντων 50) διεξάγεται σήμερα Τετάρτη (07-11-2018) σε συνεργασία της Προέδρου Σχολικής Επιτροπής Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Χαλκιδέων Κατερίνας Κυριάκου -Καλαμιώτη με την Τροχαία Χαλκίδας...
σεμινάριο, που αφορά τους σχολικούς τροχονόμους. Εισηγητής του σεμιναρίου ο Διοικητής Τροχαίας και Αστυνομικός Υποδιευθυντής Κωνσταντίνος Κουκουβίνος.
![](https://1.bp.blogspot.com/-Gj9iMlMaXzk/W-Kzs5ZOqyI/AAAAAAACWio/kQMBoF0hXBEvOOKj0bx78pX2f7dCfL9FQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A3%25CE%2595%25CE%259C%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259F-2.jpg)