![](https://1.bp.blogspot.com/-TZAjvoXI1-k/XGRoOkIBLoI/AAAAAAACbqI/wIrK6xlnosEtrTeh300Yawjc0FI_6V5RwCLcBGAs/s640-rw/kleista-sxoleia1.jpg)
Η ανακοίνωση αναφέρει:
«Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν αλλά και των μετεωρολογικών προβλέψεων που δείχνουν επιδείνωση των καιρικών φαινομένων, οι σχολικές μονάδες του Δήμου Καρύστου θα παραμείνουν κλειστές την Πέμπτη 14/2/2019.
«Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν αλλά και των μετεωρολογικών προβλέψεων που δείχνουν επιδείνωση των καιρικών φαινομένων, οι σχολικές μονάδες του Δήμου Καρύστου θα παραμείνουν κλειστές την Πέμπτη 14/2/2019.
Κλειστοί θα παραμείνουν και οι παιδικοί σταθμοί».