![](https://4.bp.blogspot.com/-eQoyaLBlkFY/XGX_eE7dw7I/AAAAAAACbus/-SbQ6bvNxugrOI50TgrEQjLAtIDobIUvwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A3%25CE%2595%25CE%259C%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259F-2.jpeg)
Διαβάστε αναλυτικά:
Εκπαιδευτικό Διήμερο για την ασφάλεια σε περίπτωση σεισμού ή πυρκαγιάς διοργάνωσαν στο 6ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας η διευθύντρια Αλεξία Ευγενία Γιαμαρέλου και ο Σύλλογος Διδασκόντων σε συνεργασία με το Τμήμα Σαμαρειτών-Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού και την Πυροσβεστική Υπηρεσία Χαλκίδας στις 13 και 14 Φεβρουαρίου για μαθητές,
εκπαιδευτικούς και γονείς στα πλαίσια του προγράμματος σχολικών δραστηριοτήτων ΠΑΙ-ΖΩ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ που υλοποιείται φέτος στο σχολείο.
εκπαιδευτικούς και γονείς στα πλαίσια του προγράμματος σχολικών δραστηριοτήτων ΠΑΙ-ΖΩ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ που υλοποιείται φέτος στο σχολείο.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ:
![](https://2.bp.blogspot.com/-UjkISoXMa3M/XGYCD1dsOVI/AAAAAAACbvE/gylGgC5btG4Do14bi7s2nNbCkX1tj9mBgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A3%25CE%2595%25CE%259C%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259F-1.jpeg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-kWH5q_6bJko/XGYCFIsyeAI/AAAAAAACbvM/c3Ok6SAmnoQrP-nyXt-POn4wq3inZ3TjwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A3%25CE%2595%25CE%259C%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259F-2.jpeg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-_JaIh2kAT30/XGYCEjeRJwI/AAAAAAACbvI/AQQvFYo2J2gv_BEgSlAfsuZxBuzyWw0DQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A3%25CE%2595%25CE%259C%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259F-3.jpeg)