![](https://2.bp.blogspot.com/-ABB2afS_DO8/XNXUmue8LBI/AAAAAAACf9Y/iEy3Xly1fm4mnsSDWLGa8ccEfKDrXu9-QCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2596%25CE%25A9%25CE%2597.jpg)
Την Εύβοια θα επισκεφθεί την Κυριακή 12 Μαΐου 2019 η Επικεφαλής της «Πλεύσης Ελευθερίας» Ζωή Κωνσταντοπούλου, που είναι και επικεφαλής του Ευρωψηφοδελτίου του κόμματος...
Συνεχίζοντας την εξόρμηση της «Πλεύσης Ελευθερίας» σε όλη την Ελλάδα, η Ζωή Κωνσταντοπούλου θα βρεθεί από το πρωί στην Εύβοια, και συγκεκριμένα στην Ερέτρια, στη Χαλκίδα, στο Βασιλικό και θα συνομιλήσει με τους πολίτες.
Το βράδυ στις 20:00 θα πραγματοποιήσει ομιλία στο Δημαρχείο Νέας Αρτάκης. Μαζί της θα βρίσκεται ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής της «Πλεύσης Ελευθερίας» Βαγγέλης Ρουμπής, αγρότης, από την Τριάδα.
Συνεχίζοντας την εξόρμηση της «Πλεύσης Ελευθερίας» σε όλη την Ελλάδα, η Ζωή Κωνσταντοπούλου θα βρεθεί από το πρωί στην Εύβοια, και συγκεκριμένα στην Ερέτρια, στη Χαλκίδα, στο Βασιλικό και θα συνομιλήσει με τους πολίτες.
Το βράδυ στις 20:00 θα πραγματοποιήσει ομιλία στο Δημαρχείο Νέας Αρτάκης. Μαζί της θα βρίσκεται ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής της «Πλεύσης Ελευθερίας» Βαγγέλης Ρουμπής, αγρότης, από την Τριάδα.