![](https://1.bp.blogspot.com/-00VgR2S1HyA/XguPExDsCWI/AAAAAAACq0M/dcPGckXnCWEEXE3VCuJEyM2cf2waxbtFQCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2594%25CE%2597%25CE%259C%25CE%259F%25CE%25A3-1.jpg)
Δείτε το λόγο στην ανακοίνωση που ακολουθεί:
«Η Δήμαρχος και το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Χαλκιδέων εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του Βαγγέλη Καραβασίλη, υπαλλήλου της Διεύθυνσης Καθαριότητας του Δήμου Χαλκιδέων, ο οποίος έχασε τη ζωή του, εν ώρα εργασίας, σήμερα το πρωί Τρίτη 31 Δεκεμβρίου, σε τροχαίο δυστύχημα στη Νέα Αρτάκη.
Ο Δήμος Χαλκιδέων πενθεί και γι’αυτό το λόγο η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα, δεν θα δεχτεί τις καθιερωμένες ευχές αύριο 1 Ιανουαρίου 2020 στο Μέγαρο Κότσικα», καταλήγει η ανακοίνωση.
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ: