![](https://1.bp.blogspot.com/-TAX4p5rIdEg/YU97H7yTzSI/AAAAAAADBI0/orXTolcTy3Uknpk0Z36BosN_Ve1JHerKwCLcBGAsYHQ/w640-h382-rw/%25CE%25A3%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259F%25CE%25A3-%25CE%25A3%25CE%25A0%25CE%25A5%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A5-%25CE%259F%25CE%259A.jpg)
«Φίλοι, συνεργάτες και κουμπάροι πλέον με τον Ηλία Μπουρμά και τη Σταυρούλα Λιάπη, αφού μαζί με τον Χάρη Σπύρου μας έκαναν την μεγάλη τιμή να βαφτίσουμε το κοριτσάκι τους...», ανέφερε ο Φάνης Σπανός.
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ:
«Φίλοι, συνεργάτες και κουμπάροι πλέον με τον Ηλία Μπουρμά και τη Σταυρούλα Λιάπη, αφού μαζί με τον Χάρη Σπύρου μας έκαναν την μεγάλη τιμή να βαφτίσουμε το κοριτσάκι τους...», ανέφερε ο Φάνης Σπανός.
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ: