Παράλληλα τα μαγαζιά εστίασης, club και μπαράκια γέμισαν από κόσμο και δεν έπεφτε ...«καρφίτσα».
«Υπήρξε μία αυξημένη κίνηση τουλάχιστον το διήμερο 25 και 26 Δεκεμβρίου και τα μαγαζιά εστίασης και διασκέδασης δούλεψαν πάρα πολύ καλά, αλλά αυτό βέβαια δεν αρκεί με την ζημιά που έχουμε πάθει...», τόνισε αποκλειστικά στο EviaZoom.gr το βράδυ της Κυριακής (26-12-2021) ο Πρόεδρος Καταστηματαρχών Εστίασης Εύβοιας, Βασίλης Ευθυμίου.
Δείτε ΕΙΚΟΝΕΣ & ΒΙΝΤΕΟ τι κατέγραψε η κάμερα του EviaZoom.gr: