«Με την ευκαιρία των 10 χρόνων λειτουργίας της ηλεκτρονικής σας εφημερίδας, εύχομαι μακροημέρευση, συνεχή και ευδόκιμη παρουσία στο χώρο των Μέσων Ενημέρωσης.
Ως Βουλευτής Ευβοίας αλλά και ως πρώην δημοσιογράφος, εκφράζω την επιθυμία μου και ελπίζω να συνεχίσετε με τον ίδιο ζήλο, συνέπεια και ήθος να υπηρετείτε και να προσφέρετε αξιόπιστη ενημέρωση στην ευβοϊκή κοινωνία.
Σίμος Κεδίκογλου, Υφυπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης & Τροφίμων».
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ: