![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVpFnBQwo2aYJ_oy-1csSys7IaBFRrr4WIZnJ5c1IvSQIXdcUYcvF8WiMFDJFExa3SPoGrPsl58gF2ymtl_7UhCaYRLMKYzPhiN3kaZnvEUoIWjXFM79dIxnG_lsKjLDusG2NYXHTVRiAlQFujK-uDerTtxzyU4dXlMmqa8XKAIxFGD7k8POioHhEA/w640-h396-rw/%CE%91%CE%94%CE%A9%CE%9D%CE%99%CE%A3-%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91-%CE%9F%CE%9A.jpeg)
Όπως έγραψε και στο twitter:
«Η ΟΝΝΕΔ και ο Πρόεδρος της Ορφέας Γεωργίου με κάλεσαν στην Χαλκίδα σήμερα για να παραδώσω ένα σεμινάριο Πολιτικής Επικοινωνίας. Πήγε εξαιρετικά. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά μας...»
Η @ONNED και ο Πρόεδρος της @orfeas_georgiou με κάλεσαν στην Χαλκίδα σήμερα για να παραδώσω ένα σεμινάριο Πολιτικής Επικοινωνίας. Πήγε εξαιρετικά. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά μας pic.twitter.com/TCnmUmY9oS
— Άδωνις Γεωργιάδης (@AdonisGeorgiadi) August 27, 2022