![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhu1IdBQ9FLpbWPUqPZkqySjb7wwPitjSdbhe5c7Ho-_vrDysduoExGicrxpbO4t-tKFXBNQfsw2r6FeA4WZ2H3B6sltgYLkzQ3JC4x3jmcrhJZ6qSBvOWC7ULlSFUFytehSUVuN-_-glwPlQptHlfc0hQzNiyFCJDiHCM-NH5IXNOhwyc47bQuZTnk/w640-h422-rw/%CE%9A%CE%9F%CE%A0%CE%95%CE%9B%CE%91-%CE%A4%CE%A1%CE%9F%CE%A7%CE%91%CE%99%CE%9F-%CE%9F%CE%9A.png)
Αποτέλεσμα της σύγκρουσης ήταν να τραυματιστεί η 25χρονη Δέσποινα Μακρή, η οποία μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Νοσοκομείο Χαλκίδας για τις πρώτες βοήθειες.
Για τα αίτια του τροχαίου διενεργείται προανάκριση από το Κεντρικό Λιμεναρχείο
Χαλκίδας.
Αποτέλεσμα της σύγκρουσης ήταν να τραυματιστεί η 25χρονη Δέσποινα Μακρή, η οποία μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Νοσοκομείο Χαλκίδας για τις πρώτες βοήθειες.
Για τα αίτια του τροχαίου διενεργείται προανάκριση από το Κεντρικό Λιμεναρχείο
Χαλκίδας.