![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKkYArPeEdPkO30pBq_hKwcc53SIV-0B7WeNHZUoEadOjTislppcE70WB6j5a4lV4D__KKKmHVjV1LY62qfsKUdvuULJJ4QvxaCPHVrXbXjQ6HR9ohWrUFr6uGkJ_S03pGijKX1eCyeT6BlBo4sHWQOGrvCnrRGfeEFuNWNo0FzXeTa-pdaKvhfl5C/w640-h400-rw/%CE%9A%CE%9B%CE%99%CE%9C%CE%91%CE%9A%CE%99%CE%9F-%CE%95%CE%9F%CE%94%CE%A5-%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91-%CE%9F%CE%9A.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 47 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 49 έτη.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν στην αίθουσα του ΟΛΝΕ της περιοχής για να κάνουν rapid test 23 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 56 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 56 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 8 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 4 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 44 έτη.
Στη Λιβαδειά Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο παλαιό δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 55 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 56 έτη.