![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3PhVcHfQ_4HPGWG_xwzDV7RSqGvy8Cn9Kt65AKC5DiE5xyhrM5pX9kBybp-s1gQIg56e2mQGFowayH7R2DrdNYG0DFyap7tIZEiFFJ92zXrmUZYws634_q3MAWSU5ovBntLrd_ycDZttIIJHXte6UCE_U5sq39ZMtW9xHXkz1UOh7hbTZkD-WWTMJ/w640-h360-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91.png)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 29 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 47 έτη.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν στην αίθουσα του ΟΛΝΕ της περιοχής για να κάνουν rapid test 12 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 65 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 95 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 8 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 4 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 57 έτη.
Στη Λιβαδειά Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο παλαιό δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 62 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 8 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 6 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 68 έτη.