![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhum9Sq5gqhZQ4cdAil7a4XFOKIbrNXAZqNBybmH0VEO9mP1taks0_TjXMrc5zkjl1MFmQhHz6Tl90aFDK9xiASkJh0-MQVh2OSmd50Mq2Hae-wQn-7zBgLgPU6pMIRFsBJQxxCSUwIIdo2JdWMNAZbU6RjZl9F-94Cqyw4i7gDyfi9yRFOoT5zEZOS/w640-h432-rw/RAPID_TEST_XALKIDA_EYBOIA.webp)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Χαλκίδα:
Προσήλθαν στη περιοχή «Πάρκο του Λαού» για να κάνουν rapid test 43 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 6 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 54 έτη.
Στην Ιστιαία:
Προσήλθαν
στο Κέντρο Υγείας της περιοχής για να κάνουν rapid test 10 άτομα, και κανένα από αυτά δεν βγήκε θετικό στον κορονοϊό.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 42 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 37 έτη.
Στη Λιβαδειά Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο παλαιό δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 37 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 9 άτομα. Πρόκειται για 7 άνδρες και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 65 έτη.