![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjUF0uM0ZR9jYjv1qT7gXE_7PHstR_1BCO05LdTx_ilEokxdtv9Y9lqkW5A5c3k1UyWeVf2ySGwPXiAZMbg_ZInapZSqcEQln_ROANGHEX8m9E4MInhFstuj-GckiGt-PM2uaA3vLckBhU5dwnIuWYvAbAMAnd6TjfmoJ90FtDMfBkrQlkbZIuMGYSw/w640-h402-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%A1%CE%91%CE%A0%CE%99%CE%9D%CE%A4_%CE%9F%CE%9A.png)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 49 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 65 έτη.
Στα Ψαχνά:
Προσήλθαν
στο Κέντρο Υγείας της περιοχής για να κάνουν rapid test 6 άτομα, από τα
οποία κανένα δεν βγήκε θετικό στον κορονοϊό.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν για να κάνουν rapid test 4 άτομα, από τα οποία βγήκε θετικό στον κορονοϊό 1 άτομο. Πρόκειται για μία γυναίκα ηλικίας 54 ετών.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο Πνευματικό Κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 56 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 12 άτομα. Πρόκειται για 6 άνδρες και 6 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 61 έτη.