![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhnkWrwvFwr2JXnNbbofOw1qCl126h9_2SZBIggtDC-vPkxV-yvT2eQB2dftgIPxU0ZuskFZQPgrBUVNh7J9IbQ53zn5P2mx8UH6Ee8SAoQsn8tNH_hHRVBKif91YDSt4U2sdKBR9esiyNKxNsrVcFMA2xoKVfR1K8hjYthAo6H74E1CL8nv9_2Qh8Z/w640-h414-rw/%CE%A1%CE%91%CE%A0%CE%99%CE%9D%CE%A4_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%9F%CE%9A.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 68 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 9 άτομα. Πρόκειται για 7 άνδρες και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 41 έτη.
Στην Ιστιαία:
Προσήλθαν για να κάνουν rapid test 7 άτομα, από τα
οποία κανένα δεν βγήκε θετικό στον κορονοϊό.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο Πνευματικό Κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 43 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 7 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες και 4 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 58 έτη.