![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRHLzbI7bh8tB9WoPgycQ9IQMp88ziRnhaaZlcru3Rl2mcSj0s5zzc8x-Xi5KDAQjFar2XCXfIo-pGkgp2r7VRAPAL72a9-cjDoBiRWmmo_-oxEhf2MVzh5QIoQPtGax56piY5aOavuPHWXEM50_OTTNGt6eIX2diDoSihUE8ioXoihevLp-wVzv3y/w640-h360-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%BF%CE%BA.png)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 34 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 70 έτη.
Στην Ιστιαία:
Προσήλθαν για να κάνουν rapid test 15 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες με διάμεση ηλικία τα 71 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο Πνευματικό Κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 64 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 7 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 70 έτη.