![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEN7RyWTymZjhNG7nIe9LB-JXePbxcy5q5RH9nczkP9x6vScVD46rL-FbYCrquT_O2taXgXBYbq7Om4OAX8ZpAPawFsv-RqSRNsGvKXH_el94JDLA8m8tHzv1C2Ar8Cho-Q7tm3JAQOzEGlXjCRvLXe_naobz8HpbRrWwBUPz_hksdSmXhZd5jagpc/w640-h400-rw/%CE%9D%CE%95%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%9F%CE%9A.jpg)
Η προσέλευση του κόσμου ήταν ιδιαίτερα μικρή - Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Λάμψακο:
Προσήλθαν στο Περιφερειακό Ιατρείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 4 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 2 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 68 έτη.
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 8 άτομα, από τα οποία κανένα δεν βγήκε θετικό στον κορονοϊό.
Στην Ιστιαία:
Προσήλθαν στο Κέντρο Υγείας της περιοχής για να κάνουν rapid test 8 άτομα, από τα οποία βγήκε θετικό στον κορονοϊό 1 άτομ0. Πρόκειται για 1 άνδρα ηλικίας 72 ετών.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο Πνευματικό Κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 40 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 5 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 44 έτη.