![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFgAnLtVgdH7KqSlh0BxpXVksjDC0FGWCbhxTJKlaGV05udwXWlCo91sJd9FIgcHP9MjMsELS097Wz0SywqBGWRJf-wr96JLbFi8o5C_KAm3uFnjr61aNKP2Rp8AwIcDEMGsCnoWT9kTjh6qy94wciOT2bEamB56vShm0XbcaZBZi9eAIuqujKVUio/w640-h376-rw/%CE%A3%CE%A0%CE%9F%CE%A4_%CE%A3%CE%A5%CE%A1%CE%99%CE%96%CE%91_%CE%9F%CE%9A.png)
«Σπουδάζεις στη Σχολή που θες, διαβάζεις με τους φίλους σου και κυνηγάς το όνειρο σου.. Α΄ συγνώμη! Ξέχασα ότι η αστυνομία μπαίνει στα πανεπιστήμια και δέρνει...»
ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΣΠΟΤ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ:
«Σπουδάζεις στη Σχολή που θες, διαβάζεις με τους φίλους σου και κυνηγάς το όνειρο σου.. Α΄ συγνώμη! Ξέχασα ότι η αστυνομία μπαίνει στα πανεπιστήμια και δέρνει...»
ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΣΠΟΤ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ: