![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhAsrFNkl9lUzQyCFr9zqQgDb5O_d5kyF64YX30LZxj3ZX2CuSbmn_41gNVyuJH4qmO3buWL9g1Lp6iTFY9AtvZbMNVV6Pg_pcg-pFXw4ubrlfUoyEvgWflLIHsYSPlJRyDSAigxgRCgmfh4tl_I5XzlDbW6xBfUEGi0WU6cPwQx3ibRe5035xkZCp/w640-h400-rw/%CE%93%20%CE%95%CE%98%CE%9D%CE%99%CE%9A%CE%97_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%9F%CE%9A.jpg)
Τα υπόλοιπα αποτελέσματα των αγώνων του 3ου ομίλου:
Ζάκυνθος – Αστέρας Πετριτή 1-0
ΑΕ Λευκίμμης – Διγενής Νεοχωρίου 1-0
Παναγρινιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας 3-0
Φήκη – Βύζας Μεγάρων 0-0
Πανελευσινιακός – Τρίκαλα 1-3
Απόλλων Πάργας – Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
Την επόμενη 15η αγωνιστική ο ΑΟ Χαλκίς θα αγωνιστεί εκτός έδρας με τον Αστέρα Πετριτή, ενώ έχει και έναν αγώνα λιγότερο επίσης εκτός έδρας με τον Πανελευσινιακό που είχε αναβληθεί λόγω της κακοκαιρίας το περασμένο Σαββατοκύριακο. Ο αγώνας αυτός θα γίνει την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2023.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: