![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgODElt_DRdMyiUFG2dnGX-wDg0jfu53dpgr-56iJZ-YW_ZY2xGaeytjvVbhoM4ui86FR0gtco8QR-hg0YAe8nZ6JJPFYjJRFvWvnUkT_2l5iNkfm5khLoDIEz3Vd2j95PIOtMBjKsBvXSui6WLNyb858UjIuxdlT3EACsa6D7YubpBXWfXqvi6SByV/w640-h384-rw/%CE%A7%CE%91%CE%A4%CE%96%CE%97%CE%94%CE%91%CE%9A%CE%97%CE%A3_TIK_TOK.png)
«Από σήμερα σταματάνε οι καταστροφές. Φεύγω από το υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων. Τέλος πια στα ‘μαρτύρια’ των εργαζομένων, των ανέργων, των συνταξιούχων. Τυχερούληδες», ανέφερε.
ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΝΕΒΑΣΕ:
«Από σήμερα σταματάνε οι καταστροφές. Φεύγω από το υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων. Τέλος πια στα ‘μαρτύρια’ των εργαζομένων, των ανέργων, των συνταξιούχων. Τυχερούληδες», ανέφερε.
ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΝΕΒΑΣΕ: