![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGTqbCPafIaGU2fHEbdO6DL9PeXhAejYJ3UeWn_8fNCQJXvtiL9w62BC9NgMItB6eRd5Y67BYPDYV4jpKE44fP5ha0nVOVzs5UwN1Blx-pSuM-ZejdMqZS8f-574e0oWogPlly-ImmNdtsJn3ubmxzOWERUN9waTmWyZxhM1tuFWwOE6L47I7O9h6_/w640-h400-rw/%CE%9A%CE%9F%CE%A1%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%99%CE%9F%CE%A3_%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%99%CE%91%CE%99%CE%91_%CE%92%CE%9F%CE%A1%CE%95%CE%99%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91.jpg)
Η προσέλευση του κόσμου ήταν ξανά πάρα πολύ μικρή.
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Προσήλθαν στο Κέντρο Υγείας Ιστιαίας, για να κάνουν rapid test 5 άτομα, από τα οποία βγήκε θετικό 1 άτομο στον κορονοϊό. Πρόκειται για μία γυναίκα ηλικίας 77 ετών.
Η προσέλευση του κόσμου ήταν ξανά πάρα πολύ μικρή.
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Προσήλθαν στο Κέντρο Υγείας Ιστιαίας, για να κάνουν rapid test 5 άτομα, από τα οποία βγήκε θετικό 1 άτομο στον κορονοϊό. Πρόκειται για μία γυναίκα ηλικίας 77 ετών.