![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0NB9DYnf4lWiCDe_Zks-v5jFvbWQ_7mNqN4yuG0tPDpdqJ60RkxLgZt5M9sU0TSmoWLlfazo2YcIQHV3OcWFaZmJeaUYKya4NafqTXXw27khq4mBBsNOjjaQ6XpgkYEhyWc4F5u0uRv2efsG_BeFlVyFaGEuQpAemuGkzd5-k28i_jaIluatupx97TQs/w640-h390-rw/%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Προσήλθαν στο Πάρκο του Λαού για να κάνουν rapid test 9 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 58 έτη.
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Προσήλθαν στο Πάρκο του Λαού για να κάνουν rapid test 9 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 58 έτη.