![Νέο σύγχρονο μηχάνημα τεχνητού νεφρού στο νοσοκομείο Χαλκίδας! Νέο σύγχρονο μηχάνημα τεχνητού νεφρού στο νοσοκομείο Χαλκίδας!](http://1.bp.blogspot.com/-mqSsqnsFrLE/VCqch5hyuBI/AAAAAAAAkTU/KDWyOt16mb8/s1600-rw/%CE%9D%CE%9F%CE%A3%CE%9F%CE%9A%CE%9F%CE%9C%CE%95%CE%99%CE%9F-%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91%CE%A3-%CE%A4%CE%95%CE%A7%CE%9D%CE%97%CE%A4%CE%9F-%CE%9D%CE%95%CE%A6%CE%A1%CE%9F.jpg)
Την Παρασκευή 3-10-2014 και ώρα 12.00 στο Γενικό Νοσοκομείο Χαλκίδας θα γίνει η τελετή παράδοσης του νέου σύγχρονου μηχανήματος Τεχνητού Νεφρού από τον Πανευβοϊκό Σύλλογο «ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ-ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ» «Ο ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ», με πρόεδρο τον Πανοσιολογιώτατο Αρχιμανδρίτη Π. Τιμόθεο Μπαϊμπάκη.
Η Διοίκηση του Νοσοκομείου ευχαριστεί όλους τους εθελοντές που στήριξαν την προσπάθεια του συλλόγου με τη συνδρομή τους και ευχόμαστε οι δράσεις αυτές να συνεχιστούν στο μέλλον.