![Στο Βασιλικό το ΚΑΠΗ του Μαραθώνα (ΦΩΤΟ) Στο Βασιλικό το ΚΑΠΗ του Μαραθώνα (ΦΩΤΟ)](http://2.bp.blogspot.com/-ShEh62bCHnc/VgWx28Y6KiI/AAAAAAABJFI/bRYBxQpjNeQ/s640-rw/1.jpg)
Το Κ.Α.Π.Η Βασιλικού φιλοξένησε το Κ.Α.Π.Η του Μαραθώνα στο χώρο του...
Όπως αναφέρει το δελτίου Τύπου: "Ευχαριστούμε όλες τις Κες του Χορευτικού του Κ.Α.Π.Η μας ,που έφτιαξαν τα φαγητά και τα γλυκά που προσφέρθηκαν στους καλεσμένους, καθώς και την Πρόεδρο Κα Κατερίνα Κυριάκου- Καλαμιώτη για την παρουσία της και την προθυμία της να ξεναγήσουμε τους καλεσμένους μας στα αξιοθέατα της Χαλκίδας...
![Στο Βασιλικό το ΚΑΠΗ του Μαραθώνα (ΦΩΤΟ) Στο Βασιλικό το ΚΑΠΗ του Μαραθώνα (ΦΩΤΟ)](http://4.bp.blogspot.com/-ZlWOsVnaR9I/VgWx3H3FciI/AAAAAAABJFE/sbcYk7P8XbY/s640-rw/2.jpg)
Η επίσκεψη ήταν ανταπόδοση για την επίσκεψη που είχε πραγματοποιήσει το καλοκαίρι το Χορευτικό στον Μαραθώνα...
Τέλος να ευχαριστήσουμε την τριμελή επιτροπή του Κ.Α.Π.Η μας [Σκλαβούνο,Σαλεμή και Ευφραιμίδου] για τη όλη προσφορά τους".