1ο ΓΕΛ Αλιβερίου: Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές των Πανελληνίων Εξετάσεων 2016 | EviaZoom.gr - Εύβοια News
VIANEX
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

1ο ΓΕΛ Αλιβερίου: Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές των Πανελληνίων Εξετάσεων 2016

1ο ΓΕΛ Αλιβερίου: Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές των Πανελληνίων Εξετάσεων 2016
Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016: Δείτε αποκλειστικά στο EviaZoom.gr όλα τα ονόματα των επιτυχόντων από το 1ο ΓΕΛ Αλιβερίου - Ποιοι πέρασαν και σε ποιες σχολές! 

Αναλυτικά σε αλφαβητική σειρά:
 
ΑΔΑΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ KAI ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ KAI ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ), ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΑΛΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΕΝ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΜΠ

ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ KAI ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ KAI ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΓΛΑΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ KAI ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΛΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ KAI ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΓΟΥΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΣΠΑΙΤΕ

ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΖΩΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ KAI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΠΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ), ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ

ΚΙΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΚΟΛΑΣ ΚΕΪΝΤΙ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΡΡΟΥ ΟΛΓΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΟΥΚΟΥ ΒΛΑΣΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ KAI ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ),ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΚΟΥΡΤΗ ΑΝΝΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΛΙΟΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΥΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: ΛΑΪΚΗΣ KAI ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ), ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΣΠΑΙΤΕ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ), ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΜΗΤΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΜΙΧΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ KAI ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΜΟΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ KAI ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ), ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ), ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ KAI ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΜΠΑΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ KAI ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ KAI ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΠΟΜΑΡΕΣ ΝΤΙ ΤΖΕΡΟΝΙΜΟ ΙΩΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ), ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΡΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΑΜΑΡΑ ΔΑΥΪΔΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΣΠΑΙΤΕ

ΣΚΑΡΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΜΠΙΛΙΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ KAI ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΟΛΛΟΥΜΙ ΙΡΙΝΙ-ΕΙΡΗΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ), ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΟΠΙ ΣΟΦΙΑ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΤΡΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΜΑΡΙΟΣ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2016 (Παλαιό Σύστημα): 

ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ), ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2016 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015): 

ΓΡΑΒΑΡΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ), ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΖΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΕΦΕΡΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2016 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2014):

ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ KAI ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

Βίντεο - Ρεπορτάζ







ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις του μήνα