2ο ΓΕΛ Αλιβερίου: Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές των Πανελληνίων Εξετάσεων 2016 | EviaZoom.gr - Εύβοια News
VIANEX
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

2ο ΓΕΛ Αλιβερίου: Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές των Πανελληνίων Εξετάσεων 2016

2ο ΓΕΛ Αλιβερίου: Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές των Πανελληνίων Εξετάσεων 2016
Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016: Δείτε αποκλειστικά στο EviaZoom.gr όλα τα ονόματα των επιτυχόντων από το 2ο ΓΕΛ Αλιβερίου - Ποιοι πέρασαν και σε ποιες σχολές!

Αναλυτικά σε αλφαβητική σειρά:
 
ΑΣΗΜΕΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΒΥΡΓΙΩΤΗ ΤΡΙΑΔΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ KAI ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΚΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΔΡΟΣΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ KAI ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ), ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ KAI ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ KAI ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ), ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΝΤΑΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΕΑΣ ΡΕΝΑΛΝΤΟ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ), ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ KAI ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ KAI ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ KAI ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ: ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΕΝ

ΜΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ KAI ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ), ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ KAI ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ), ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ), ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ KAI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΣΠΑΙΤΕ

ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΗΛΙΧΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ KAI ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ), ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΑΜΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΣΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2016 (Παλαιό Σύστημα):

ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΠΙΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ KAI ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2016 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015):
 
ΚΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ), ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΙΛΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

Βίντεο - Ρεπορτάζ







ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις του μήνα