![](https://1.bp.blogspot.com/-bfiMvXkoKpo/WJ7mD641MgI/AAAAAAABwlE/Uenr8Kw0axEWN7dvgmUz80mS5JzXwAYagCLcB/s640-rw/%25CE%25A7%25CE%259F%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%2595%25CE%25A3%25CE%25A0%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%2594%25CE%2591-2.jpg)
Δεν έχουν τελειωμό και φέτος οι σπατάλες του Δήμου Χαλκιδέων και του ΔΟΑΠΠΕΧ...
Για άγνωστο λόγο και με εντολή της Λίλιαν Ζλακώνη, ο ΔΟΑΠΠΕΧ πλήρωσε 1.488 ευρώ για την ηχοληψία και τον φωτισμό της μουσικής εκδήλωσης του ΑΟ Χαλκίς που πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου (04-02-2017) στο κέντρο διασκέδασης Evia Palace, με τον Μάκη Χριστοδουλόπουλο. Και υποτίθεται ότι την εκδήλωση την διοργάνωνε αποκλειστικά ο ΑΟ Χαλκίς σύμφωνα με την αφίσα που κυκλοφόρησε με τιμή εισιτηρίου 20 ευρώ το άτομο.
Βέβαια δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο.. Πέρσι ο ΔΟΑΠΠΕΧ είχε δώσει 4.920 ευρώ για την αποκριάτικη εκδήλωση της ομάδας πάλι στο Evia Palace. (δείτε ΕΔΩ).
Όπως θα δείτε στο έγγραφο που ακολουθεί τα χρήματα έλαβε με απευθείας ανάθεση η επιχείρηση "Χριστοφορίδης Θεόδωρος, Αρεθούσης 68, Χαλκίδα".
Για άγνωστο λόγο και με εντολή της Λίλιαν Ζλακώνη, ο ΔΟΑΠΠΕΧ πλήρωσε 1.488 ευρώ για την ηχοληψία και τον φωτισμό της μουσικής εκδήλωσης του ΑΟ Χαλκίς που πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου (04-02-2017) στο κέντρο διασκέδασης Evia Palace, με τον Μάκη Χριστοδουλόπουλο. Και υποτίθεται ότι την εκδήλωση την διοργάνωνε αποκλειστικά ο ΑΟ Χαλκίς σύμφωνα με την αφίσα που κυκλοφόρησε με τιμή εισιτηρίου 20 ευρώ το άτομο.
Βέβαια δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο.. Πέρσι ο ΔΟΑΠΠΕΧ είχε δώσει 4.920 ευρώ για την αποκριάτικη εκδήλωση της ομάδας πάλι στο Evia Palace. (δείτε ΕΔΩ).
Όπως θα δείτε στο έγγραφο που ακολουθεί τα χρήματα έλαβε με απευθείας ανάθεση η επιχείρηση "Χριστοφορίδης Θεόδωρος, Αρεθούσης 68, Χαλκίδα".
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ
![](https://1.bp.blogspot.com/-fpDlVUiWPTQ/WJ7mDOhGqrI/AAAAAAABwlA/wpSaCZMy5OsSGpDwbEJaXoJA0ot2iuRKQCEw/s640-rw/%25CE%2595%25CE%2593%25CE%2593%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A6%25CE%259F-1.jpg)