![](https://4.bp.blogspot.com/-LlQNME4BjUY/WKgbCYj4llI/AAAAAAABxTU/P3Jcl7QMgeEZGCB8kMl5V6tgZUPAiOMsQCLcB/s640-rw/eurobank.jpg)
Μετά την επιτυχημένη παραμονή του για 4,5 χρόνια στη θέση του Διευθυντή στο κατάστημα της Eurobank (επί της οδού Κριεζώτου) ο Παντελής Κουρέλης μετατέθηκε στο κατάστημα της Θήβας, όπου ανέλαβε τη διεύθυνση...
Νέος διευθυντής στη θέση του Παντελή Κουρέλη, ορίστηκε ο Κώστας Μπόνος.
Παράλληλα η Eurobank επανίδρυσε το Περιφερειακό Κέντρο και Περιφερειάρχης ανέλαβε ο Σάββας Χαλκίδας, ο οποίος μετατέθηκε από την Αθήνα. Το Περιφερειακό Κέντρο στεγάζεται στον πρώτο όροφο του καταστήματος της Κριεζώτου.
Νέος διευθυντής στη θέση του Παντελή Κουρέλη, ορίστηκε ο Κώστας Μπόνος.
Παράλληλα η Eurobank επανίδρυσε το Περιφερειακό Κέντρο και Περιφερειάρχης ανέλαβε ο Σάββας Χαλκίδας, ο οποίος μετατέθηκε από την Αθήνα. Το Περιφερειακό Κέντρο στεγάζεται στον πρώτο όροφο του καταστήματος της Κριεζώτου.