![](https://3.bp.blogspot.com/-GhA1leXwF6I/W7ntmYq3rkI/AAAAAAACUr8/htPtQlppIy4TpkGle2PBisud39zoF7aJgCLcBGAs/s640-rw/basil.jpg)
Την Τετάρτη (10-10-2018) και ώρα 19:00 το απόγευμα, στην αίθουσα του ξενοδοχείου «Λούσυ», στη παραλία Χαλκίδας, θα πραγματοποιηθεί πολιτική εκδήλωση με θέμα «Κυβερνητική Πολιτική στον Αθλητισμό: το παρόν και το μέλλον»...
Την εκδήλωση διοργανώνει η Νομαρχιακή Επιτροπή Εύβοιας του ΣΥΡΙΖΑ και στη συγκέντρωση θα παρευρεθεί και θα μιλήσει ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Βασιλειάδης.
Την εκδήλωση διοργανώνει η Νομαρχιακή Επιτροπή Εύβοιας του ΣΥΡΙΖΑ και στη συγκέντρωση θα παρευρεθεί και θα μιλήσει ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Βασιλειάδης.