![](https://4.bp.blogspot.com/-67bFxrfXvFM/W-cYXm_nH9I/AAAAAAACWuQ/9cwyZJQsyNkqQgraLZ9b7m9sHh_FdGBDgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A7%25CE%2591%25CE%2599%25CE%259F-10.jpg)
Ένα ακόμη τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε, αυτή τη φορά, στο χωριό Αργυρό του Δήμου Κύμης - Αλιβερίου...
Ήταν το απόγευμα της Παρασκευής (09-11-2018) όταν ένα μηχανάκι, στο οποίο επέβαιναν δύο νεαροί αλλοδαποί, συγκρούστηκε μετωπικά με διερχόμενο αυτόκινητο, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί σοβαρά ο οδηγός του δικύκλου, ο οποίος νοσηλεύεται σε νοσοκομείο των Αθηνών.
Ήταν το απόγευμα της Παρασκευής (09-11-2018) όταν ένα μηχανάκι, στο οποίο επέβαιναν δύο νεαροί αλλοδαποί, συγκρούστηκε μετωπικά με διερχόμενο αυτόκινητο, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί σοβαρά ο οδηγός του δικύκλου, ο οποίος νοσηλεύεται σε νοσοκομείο των Αθηνών.
Τα αίτια της σύγκρουσης διερευνώνται.