![](https://3.bp.blogspot.com/-0wd3XABPzn4/XH5pZu97rQI/AAAAAAACcmU/GFMH5NmAcsIPAGvvRkLm3jv-ljI3PO9rgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2591%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%2595%25CE%25A3-1.jpg)
Διασκέδασαν όλοι μαζί σαν μια μεγάλη παρέα...
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή (03-03-2019) ο καθιερωμένος αποκριάτικος χορός του Συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων Χαλκίδας σε ταβερνάκι της πόλης.
Το «παρών» έδωσαν επίσης δικηγόροι αλλά και Δικαστές - Εισαγγελείς της Χαλκίδας, όπως η πρόεδρος Εφετών Εύβοιας, Αθανασία Φραγκάλα, ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Εφετών Ευβοίας, Λάμπρος Σοφουλάκης και ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Χαλκίδας Δημήτρης Προκοπίου (φωτο κάτω δεξιά), ο οποίος μάλιστα, -σύμφωνα με πληροφορίες-, πήρε κάποια στιγμή το μικρόφωνο και ...τραγούδησε.
Στο χορό παραβρέθηκε και η υποψήφια δήμαρχος Χαλκιδέων, Έλενα Βάκα, η οποία φωτογραφήθηκε με τους παρευρισκομένους.
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή (03-03-2019) ο καθιερωμένος αποκριάτικος χορός του Συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων Χαλκίδας σε ταβερνάκι της πόλης.
Το «παρών» έδωσαν επίσης δικηγόροι αλλά και Δικαστές - Εισαγγελείς της Χαλκίδας, όπως η πρόεδρος Εφετών Εύβοιας, Αθανασία Φραγκάλα, ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Εφετών Ευβοίας, Λάμπρος Σοφουλάκης και ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Χαλκίδας Δημήτρης Προκοπίου (φωτο κάτω δεξιά), ο οποίος μάλιστα, -σύμφωνα με πληροφορίες-, πήρε κάποια στιγμή το μικρόφωνο και ...τραγούδησε.
Στο χορό παραβρέθηκε και η υποψήφια δήμαρχος Χαλκιδέων, Έλενα Βάκα, η οποία φωτογραφήθηκε με τους παρευρισκομένους.
![](https://3.bp.blogspot.com/-0wd3XABPzn4/XH5pZu97rQI/AAAAAAACcmU/GFMH5NmAcsIPAGvvRkLm3jv-ljI3PO9rgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2591%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%2595%25CE%25A3-1.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-QBQghn21JNE/XH5pZ8CcNfI/AAAAAAACcmY/Kj0AlKyxwKcYevVmoe0bl7khrxMW1KFqgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2591%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%2595%25CE%25A3-2.jpg)