![](https://1.bp.blogspot.com/-VFshrPJ7JMQ/XfYqNVGvh9I/AAAAAAACqCw/xF3QgyiWewMm2-TPXXVu3gtT3tm4wbVZACLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%259F.jpg)
Οι «Ράμπο» του ΣΔΟΕ φέρονται να διενήργησαν ελέγχους σε επιχειρήσεις της Χαλκίδας την Παρασκευή (13-12-2019)...
Αίσθηση προκαλεί η επώνυμη και δημόσια καταγγελία του χρήστη Δημήτρη Ζαχαράκη, ο οποίος ισχυρίστηκε με ανάρτηση του στα social media, -η οποία και κοινοποιήθηκε προς το EviaZoom.gr-, ότι ο ίδιος ήταν σε μαγαζί της Χαλκίδας την ώρα του ελέγχου, τονίζοντας τα εξής:
Αίσθηση προκαλεί η επώνυμη και δημόσια καταγγελία του χρήστη Δημήτρη Ζαχαράκη, ο οποίος ισχυρίστηκε με ανάρτηση του στα social media, -η οποία και κοινοποιήθηκε προς το EviaZoom.gr-, ότι ο ίδιος ήταν σε μαγαζί της Χαλκίδας την ώρα του ελέγχου, τονίζοντας τα εξής:
![](https://1.bp.blogspot.com/-cmQ5uAbQNy4/XfYpiL36XvI/AAAAAAACqCk/DmmXS1Wi3hQdsz_jXaXMVkdzcO4PmUjlgCLcBGAsYHQ/s1600-rw/%25CE%259A%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%2591%25CE%2593%25CE%2593%25CE%2595%25CE%259B%25CE%2599%25CE%2591-10.png)
«Οι Ράμπο της ΣΔΟΕ τώρα στην Χαλκίδα σε μαγαζί που είμαι μέσα. Παιδιά είδα από κοντά γιατί είναι σιχαμένη φάρα τελικά. Υπεροψία, ειρωνία, τουπέ κ ύφος "ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε.." Να τους χαίρεστε ρε τους υπαλλήλους σας».