![](https://1.bp.blogspot.com/-wlK0dvRRJTc/XjjgFyCODNI/AAAAAAACsW4/NFiKwPT0ldorlpiV5XKS3t9ZTO8MnmwzACLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%25A7%25CE%2591%25CE%259B%25CE%259A%25CE%2599%25CE%2594%25CE%2595%25CE%259F%25CE%25A3-1.png)
Δοκίμασε την τύχη του στο τηλεπαιχνίδι του ΣΚΑΪ «Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος», ο προϊστάμενος της γραμματείας του Πρωτοδικείου των Δικαστηρίων Χαλκίδας, Άκης (Μιλτιάδης) Ψυλλάκης...
Κατάφερε να φτάσει μέχρι τον 6ο γύρο όπου κρίθηκε ο πιο «αδύναμος κρίκος» από τους δύο συμπαίκτες του με αποτέλεσμα να αποκλειστεί.
Όπως είπε, λίγο πριν την αποχώρηση του: «Εγώ απλώς ήρθα να πάρω όσα χρήματα μου λείπουν. Μου λείπουν πολλά, λίγα από αυτά ήλπιζα να τα πάρω αλλά δεν τα παίρνω...», με τον παρουσιαστή να ρωτάει: «γιατί σας λείπουν; κακές επενδύσεις;» και ο Άκης Ψινάκης να απαντά: Σε όλους λείπουν, δεν επενδύω είμαι δημόσιος υπάλληλος... Δεν κατάφερα τελικά να κερδίσω λίγα από τα λεφτά που έχω ανάγκη...»
ΒΙΝΤΕΟ
Κατάφερε να φτάσει μέχρι τον 6ο γύρο όπου κρίθηκε ο πιο «αδύναμος κρίκος» από τους δύο συμπαίκτες του με αποτέλεσμα να αποκλειστεί.
Όπως είπε, λίγο πριν την αποχώρηση του: «Εγώ απλώς ήρθα να πάρω όσα χρήματα μου λείπουν. Μου λείπουν πολλά, λίγα από αυτά ήλπιζα να τα πάρω αλλά δεν τα παίρνω...», με τον παρουσιαστή να ρωτάει: «γιατί σας λείπουν; κακές επενδύσεις;» και ο Άκης Ψινάκης να απαντά: Σε όλους λείπουν, δεν επενδύω είμαι δημόσιος υπάλληλος... Δεν κατάφερα τελικά να κερδίσω λίγα από τα λεφτά που έχω ανάγκη...»
ΒΙΝΤΕΟ