![](https://1.bp.blogspot.com/-17f0z4L-QsU/YKC8hj9gUvI/AAAAAAAC82o/O-HTf7iV0rU40nNVcfBsaMRB66_DkgDowCLcBGAsYHQ/w640-h424-rw/%25CE%25A3%25CE%25A5%25CE%259D%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2593%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%2599%25CE%2594%25CE%2591-1-ok.jpg)
Είναι στενή φίλη και συνεργάτιδα της Δημάρχου Χαλκιδέων, Έλενας Βάκα και προφανώς ήταν και αυτή (σ.σ. δεν το λέμε με σιγουριά) στο εορταστικό «τσιμπούσι» που διοργάνωσε η Έλενα Βάκα προπαραμονή Πρωτοχρονιάς στο Δημαρχείο Χαλκίδας, εν μέσω πανδημίας (θυμηθείτε ΕΔΩ τι είχε συμβεί).
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, η Ευαγγελία Παλαιολόγου διαγνώστηκε με κορονοϊό πριν λίγες μέρες και έχει τεθεί σε υποχρεωτική καραντίνα στο σπίτι της. Ένα άλλο σοβαρό ερώτημα που τίθεται είναι αν έχει τεθεί σε καραντίνα η Δήμαρχος Έλενα Βάκα, καθώς θεωρείται στενή επαφή, όπως και άλλα στελέχη της δημοτικής αρχής...Κανείς δεν γνωρίζει, είναι η απάντηση.
Στη παρακάτω φωτογραφία βλέπετε την κ. Παλαιολόγου να διασκεδάζει με την Έλενα Βάκα και τον σύζυγο της Δημάρχου, Δημήτρη Δεμερτζή: