![](https://1.bp.blogspot.com/-h6ex8jKaj_A/YP8qaDvxQmI/AAAAAAAC_x8/byOHkvbxkTYPpaz4TERTIEdk_Z7IKE0pwCLcBGAsYHQ/w640-h406-rw/%25CE%259A%25CE%25A9%25CE%259B%25CE%259F%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591-%25CE%259F%25CE%259A.png)
Όπως βλέπετε στην εικόνα, η Έλενα Βάκα (που όπως συνηθίζει δεν φοράει μάσκα) προσήλθε στον Ιερό Ναό της Αγίας Παρασκευής, που γιορτάζει, συνοδευόμενη και από τον Γιάννη Μπάκα.
Σύμπτωση ή κωλοτούμπα του Γιάννη Μπάκα που θα έπαιρνε το χρυσό μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες;
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ:
Δείτε τώρα στο ΒΙΝΤΕΟ που ακολουθεί τι έλεγε ο Γιάννης Μπάκας για την Έλενα Βάκα στη κάμερα του EviaZoom.gr λίγες μέρες πριν τις αυτοδιοικητικές εκλογές του 2019, όπου η τραγική ειρωνεία είναι ότι αυτά που έλεγε βγήκαν αληθινά, αλλά τώρα ο ίδιος φαίνεται πως ακολουθεί την τακτική της κωλοτούμπας που τον εκθέτει ανεπανόρθωτα, και φυσικά αναμένουμε την απάντηση του: