![](https://1.bp.blogspot.com/-VIg9pvMifNk/YTnPHd5l-SI/AAAAAAADAwo/hqehQpcshR8QwWVJJ9BwKfcchqbclGpswCLcBGAsYHQ/w640-h414-rw/%25CE%2594%25CE%25A9%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%2591%25CE%259D%2B%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A0%25CE%2599%25CE%259D%25CE%25A4.png)
Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ, στο πλαίσιο των δράσεων για τον περιορισμό της διασποράς του κορονοϊού και τη διασφάλιση της δημόσιας υγείας, θα πραγματοποιήσει δωρεάν δειγματοληπτικούς ελέγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου Covid-19 (rapid tests), από Πέμπτη 9 Σεπτεμβρίου έως και το Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2021, και από ώρα 09:00 έως 15:00 το μεσημέρι, στην Παλαιά Γέφυρα Χαλκίδας (Τεταρτοκύκλιο Ευβοϊκής Ακτής).
Οι πολίτες που θα προσέρχονται θα πρέπει:
- Να δηλώσουν ΑΜΚΑ.
- Να δηλώσουν τηλέφωνο επικοινωνίας.