Ο Κώστας Μαρκόπουλος, λες και έχει κηρυχθεί ήδη αθώος, και ενώ είναι συγκατηγορούμενος του ψευτογιατρού όπου αν καταδικαστεί κινδυνεύει μέχρι και με ισόβια, όχι μόνο δεν εμφανίστηκε στη δίκη που είχαν προσέλθει όλα τα θύματα - καταγγέλοντες (σ.σ. άσχετα αν αναβλήθηκε για τις 23 Νοεμβρίου 2021), αλλά ανήμερα του δικαστηρίου έδινε οδηγίες σε ασθενείς μέσα από την σελίδα του στο facebook.
Βέβαια όπως έχουμε προαναφέρει ο κ.Μαρκόπουλος μπορεί να λέει ότι θέλει.Έχει το τεκμήριο αθωότητας αλλά και η προκλητικότητα έχει τα όρια της, ειδικά όταν πρόκειται για μία τέτοια δικαστικής φύσεως υπόθεση...
Ας περιμένει τουλάχιστον την κρίση του δικαστηρίου γιατί ο Εισαγγελέας και το Δικαστικό Βούλευμα λένε άλλα...
Δείτε την ανάρτηση του: