Μετά από πολλά χειρουργεία, η νεαρή γυναίκα, κατάφερε να βρει δύναμη να συνεχίσει τη ζωή της, παρά τα όσα συνέβησαν και πολλές φορές μοιράζεται στιγμές από την δύσκολη καθημερινότητά της στα social media, όπως στη σελίδα της στο instagram...
Η Ιωάννα Παλιοσπύρου, με αφορμή τα γενέθλιά της μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους μία φωτογραφία από το νοσοκομείο που βρίσκεται αναφέροντας τα εξής:
«Γενέθλια από το δεύτερο σπίτι μου για εμένα σήμερα. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις ευχές σας».
Η σχετική ΕΙΚΟΝΑ που ανήρτησε: