![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVvn8hfbpFVZ5TUMr4oafILR4rJZn7fnCFw1-DbsM0hr4uL_4-WNdgpwExRZfQoWdodSQQbTQOGlVWfPX45DJaVVL9LovZdU3WmG1kEFZ4viY04vid1VQXo-EBbuW53bzrUfjAn91IUi8h-mmOUqEFzox6zS8Cs005WF1BNFz_Cy9udut7hThleQuD/w640-h406-rw/%CE%A0%CE%91%CE%A4%CE%A1%CE%91-%CE%96%CE%95%CE%A5%CE%93%CE%91%CE%A1%CE%99-%CE%9F%CE%9A-%CE%A4%CE%95%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%9F.png)
Η κατηγορούμενη επίσημα ως παιδοκτόνος ήταν διαιτητής στα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Πάτρας, ενώ αργότερα είχε προσληφθεί σε ποδοσφαιρική τοπική ομάδα της περιοχής ως ...γιατρός της ομάδας. Παράλληλα και ο άνδρας της Μάνος ήταν τερματοφύλακας τοπικής ομάδας της Πάτρας.
Παράλληλα ο γάμος τους είχε γίνει και «πρωτοσέλιδο» στις τοπικές εφημερίδες και τοπικά μέσα ενημέρωσης που έσταζαν «μέλι» για το ζευγάρι.... Ένας έρωτας που έβαλε «Γκολ στην Ευτυχία!», ανέφερε χαρακτηριστικά η τοπική εφημερίδα «Η Γνώμη» δημοσιεύοντας πολλές στιγμές από τον γάμο τους.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ & ΒΙΝΤΕΟ: