Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, διερχόμενο αυτοκίνητο που οδηγούσε 46χρονος Χαλκιδέος παραβίασε το STOP και συγκρούστηκε πλαγιομετωπικά με όχημα που οδηγούσε 25χρονη -επίσης- Χαλκιδέα οδηγός.
Ευτυχώς πέραν τις υλικές ζημιές δεν σημειώθηκε τραυματισμός.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, διερχόμενο αυτοκίνητο που οδηγούσε 46χρονος Χαλκιδέος παραβίασε το STOP και συγκρούστηκε πλαγιομετωπικά με όχημα που οδηγούσε 25χρονη -επίσης- Χαλκιδέα οδηγός.
Ευτυχώς πέραν τις υλικές ζημιές δεν σημειώθηκε τραυματισμός.