![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhstmB4XRNkrZ-2WtX5X8-f6kvRY9OOMKzS77vcDNe9JNBXfV0NdCDSY4L0mSrmPLkCDs6JnIg1LDw6gPcNGdIewv5HkxKlhUc9gQhAGK1TcN6jXPDBovn8x3ljXdnHZC_OI9Dig3bsTLOMJJmwnptUbq-2QYiyYdPTWAwq6Q5BBM4qJZ-96s4NOrHx/w640-h406-rw/%CE%9C%CE%99%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%97%CE%A3_%CE%A4%CE%A3%CE%9F%CE%9A%CE%91%CE%9D%CE%97%CE%A3_%CE%A1%CE%95%CE%A0%CE%9F%CE%A1%CE%A4%CE%91%CE%96_%CE%91%CE%99%CE%94%CE%97%CE%A8%CE%9F%CE%A3_%CE%BF%CE%BA.png)
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, στο πλαίσιο περιπολίας που πραγματοποιήθηκε από στελέχη του Λιμεναρχείου Αιδηψού κατελήφθη ο 37χρονος Αλβανός να κατέχει ναρκωτική ουσία κοκαΐνης, ποσότητας 34,5 γραμμαρίων σε μορφή βράχου.
Από το Λιμεναρχείο Αιδηψού που διενεργεί την προανάκριση, κατασχέθηκε η ναρκωτική ουσία, η οποία θα αποσταλεί στη Χημική Υπηρεσία Βόλου καθώς και δύο κινητά τηλέφωνα.
Ο 37χρονος συνελήφθη αλλά αφέθηκε ελεύθερος με εντολή του Εισαγγελέα Πρωτοδικών Χαλκίδας και για την υπόθεση ορίστηκε τακτική δικάσιμος.