![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjqFUKEFjHCviLSIaBtl7VP743i-S7u_f71zfeNUtv1GLz-fz8v3HXrWQ9xqpUqVxhg4ku6UzJFZRh2fma3QF5lQGBZqhRiaU-BXVZ2-iAxHIkHemWj62KlkZFde63fT9HdfszIITHMobAkohaQS9ACEfrN1JXpM-JH-nnTCAmQsnPBa7DHuqPjHsEC/w640-h414-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91%20RAPID_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Χαλκίδα:
Προσήλθαν στη περιοχή «Πάρκο του Λαού» για να κάνουν rapid test 23 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 2 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 25 έτη.
Στην Ιστιαία:
Προσήλθαν
στο Κέντρο Υγείας της περιοχής για να κάνουν rapid test 8 άτομα, από τα οποία κανένα από αυτά δεν βγήκε θετικό στον κορονοϊό.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 57 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 9 άτομα. Πρόκειται για 5 άνδρες και 4 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 43 έτη.
Στη Λιβαδειά Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο παλαιό δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 43 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 6 άτομα. Πρόκειται για 3 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 48 έτη.