![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_9cnGpfS4VoZiFkFIsD9GeAuLIfMAKbLc8llpJZz93SSMz4OJwB0x5miFpJD7nga_AjSKW0MP2ofY_p5NNMPQhJmXHvn9mvTichGQ2tRyBDqiIVCSfsFhYtO3T6dKAPV5Hk6RE5I8Nwiv1huiesKpr7hnkwQ3T8UdutM8gXnVlJxAfkCBqJxLlkPY/w640-h360-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%BF%CE%BA.png)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Χαλκίδα:
Προσήλθαν στη περιοχή «Πάρκο του Λαού» για να κάνουν rapid test 82 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 13 άτομα. Πρόκειται για 7 άνδρες και 6 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 35 έτη.
Στα Ψαχνά:
Προσήλθαν
στο Κέντρο Υγείας της περιοχής για να κάνουν rapid test 12 άτομα, από τα
οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 54 έτη..
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 6 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 46 έτη.